İZMİR ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

İzmir Genelinden Türkiye’nin tüm bölgelerine Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Veren Firmamız, Uygun Fiyatları ve 1. Sınıf Taşımacılık Anlayışı İle Siz değerli Müşterilerine 30 Yılı aşkındır Hizmet Sunmaktadır.

Egem Nakliyattan Ambalajlı asansörlü ve sigortalı şehirler arası nakliyat hizmeti almak için aşağıda ki numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

EGEM Nakliyat ÖZENLE Paketler GÜVENLE Taşır

Tüm Şehirler Arası Nakliyat ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

İZMİR ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

İzmir Genelinden Türkiye’nin tüm bölgelerine Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Veren Firmamız, Uygun Fiyatları ve 1. Sınıf Taşımacılık Anlayışı İle Siz değerli Müşterilerine 30 Yılı aşkındır Hizmet Sunmaktadır. Egem Nakliyattan Ambalajlı asansörlü ve sigortalı şehirler arası nakliyat hizmeti almak için aşağıda ki numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ

Şehirler arası nakliyatı nasıl Yapıyoruz, çalışma programı neye göre belirleniyor, dikkate alınacak noktalar neler ve fiyatlandırma nelere göre yapılıyor? Şehirler arası nakliyat işleminin yapılması için firma, istenilen işin nasıl yapılacağı konusunda karar vermek için ya bir exper gönderir veya WhatsApp vasıtasıyla resim ve video üzerinden fiyatlandırma yapılır.

Fiyat ve taşınma tarihinde anlaşma sağlandıktan sonra taşınmaya uygun şekilde eşyaların ambalajlanması yapılır. Paketlemeden sonra eşyalar asansör yardımı ile kamyonuna taşınır ve eşyalar yeni adresine taşınır. Taşınan eşyaların sağlamlığı konusunda müşteri onayı alınır. Taşınma sırasında demontaj ve montaj işleri de firmamız elemanları tarafından yapılmaktadır.

Eşyaların taşınacağı mesafe: Eğer Şehirler arası nakliyat yapılacaksa, mesafeye göre, eşyanın miktarına göre, asansör ve yükleme şartlarına göre fiyatlandırma yapılacaktır. Ama şehir içi evden eve taşımacılık yapılıyorsa fiyatlar da mesafe dikkate alınmayacaktır. 4 ) Asansörlü nakliyat gibi daha farklı imkanlardan yararlanmak gerekiyormu: Mesela eviniz 10 katlı bir apartman dairesinde ama aşağıya indiremediğiniz eşyalarınız var. Bunun için asansörlü taşıma firmasını aradığınızda asansör kurulması fiyata etki etmektedir.

Şehirlerarası nakliyat fiyatları için firma seçimi: Eşya taşıtırken dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi de hangi firmayı seçeceğiniz konusudur. Bunun için K1 K2 K3 taşıma belgelerine sahip, piyasa da tanınan ve sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

TANITIM FİLMİ

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

 • Gayet temiz, hızlı ve sorunsuz taşınma oldu. Eşyaların hepsi paketlendiği için bir zarar görmedi. Caner beye teşekkürler.

  Fatih Göktepe
 • Yaptıkları işe özen gösteren ve büyük bir ciddiyetle işlerini yapan, gerek taşıma gerek montaj aşamasında eşyaların zarar görmemesine özen gösteren profesyonel bir firma. Yardımları için çok teşekkürler.

  Mustafa İkiz
 • Güleryüzlü ekip taşınma stresini yok etti, işlerinde hem çok hızlılar hem de dikkatliler. İyi ki tercihim siz olmuşsunuz

  Fatma Karatas
 • Gayet güzel bir hizmet aldık. Fiyat olarak da uygundu. Arkadaşlara teşekkür ederim. Herkese tavsiye edebilirim. Sıkıntı yaşamayacağınız bir firma.

  Erdal ÜNAL
 • İkinci taşınma işlemi için yeniden kendilerini seçtim. Yine yanıltmadı. Haftaya yine taşınmam var. Onu da bu arkadaşlara yaptıracağım.

  Erdinc Zaman

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Egemenlik Mah. 6108 Sokak No.20 Işıkkent – Bornova / İZMİR

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU